You are viewing solutions for region: Czech Republic

Foseco at a glance

Foseco

Download Centre

Foseco offers it´s customers important information material to download on these pages.

 

Foseco je celosvětový lídr v dodávkách slévárenských materiálů a technických řešení problémů. Slévárenský proces je vysoce sekvenční a zásadním způsobem závislý na konzistenci kvality výrobků a optimalizaci produktivity. Naše řešení a pokrokové techniky počítačové simulace umožňují slévárnám redukovat vady odlitků, jako jsou bodliny, staženiny, inkluze, zálupy, nárosty, prosakování nebo výronky. Z těchto důvodů výrobky firmy Foseco snižují náročnou práci při čistění a opracovávání odlitků, minimalizují požadavky na spotřebu kovu, ovlivňují proces tuhnutí kovu a automatického formování a lití, čímž snižuje náklady, spotřebu energie a rozměry forem. 

Zlepšování kvality roztaveného kovu, vlastností používaných forem a zejména návrhů konstrukcí způsobů toku proudu kovu dovnitř forem jsou klíčovými parametry ve slévárnách, určujícími jak kvalitu hotového odlitku, tak i efektivitu práce a spotřebu energie a kovu ve slévárně. Výrobky a související služby slévárnám zlepšují tyto parametry. 

Komplexní sortiment slévárenských potřeb a zařízení pro slévárny litin, oceli a neželezných kovů zahrnuje izolační a exotermické vtokové soustavy, filtry pro tekuté litiny, ocel a hliník, technologie přímého lití, software pro simulaci tuhnutí kovu, úpravu neželezných kovů a odplyňovací systémy, očkování do proudu taveniny, moderní nátěry, k životnímu prostředí šetrná pojiva, systémy vyzdívání pánví a licích pecí, stejně jako energeticky úsporné licí kelímky.