You are viewing solutions for region: Poland
powrót
Idź do

INSURAL do aluminium

INSURAL ATL to asortyment wyłożeń izolacyjnych kadzi, przeznaczony dla odlewni aluminium. Są one dostarczane w stanie gotowym do użycia i stosowane w transporcie ciekłych stopów na bazie aluminium.

Prefabrykowane kształtki INSURAL są przeznaczone także do innych zastosowań, w których zachodzi potrzeba przemieszczenia ciekłego aluminium.

INSURAL 700 i INSURAL 800 to pasty charakteryzujące się dobrą przyczepnością i wysokimi właściwościami izolacyjnymi. Można je wykorzystywać także do naprawy, wypełniania ubytków i podobnych prac.

Jednoczęściowe wyłożenie izolacyjne kadzi KALTEK do stopów żelaza i stali

Izolacyjne wyłożenia KALTEK gwarantują skuteczne obniżenie strat ciepła, zużycia energii oraz podwyższenie jakości stopu w urządzeniach do transportu metali.

Materiały ogniotrwałe o standardowej gęstości CRITERION

Masy lejne CRITERION o niskiej zawartości cementu idealnie nadają się do przygotowania w kadziach wyłożeń odpornych na wysokie temperatury.

DURACRETE 85RM i 90 RAM RM to ziarniste masy ogniotrwałe do ubijania dla odlewni metali żelaznych

DURACRETE 85RM i 90 RAM RM to ziarniste masy ogniotrwałe do ubijania, wiązane fosforanem, idealne do wyłożeń wielokrotnego użytku w kadziach stalowych.

X9 PLASTER

Masa plastyczna X9 PLASTER o wysokiej zawartości tlenków glinu cechuje się bardzo drobnym ziarnem i nadaje się idealnie do napraw pęknięć i ubytków w wyłożeniu.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Tel.: +48 (0) 323 303 530 
Fax: +48 (0) 323 303 535

Email URL: foseco.polska@foseco.com

External Links

Foseco is a proud member of the Investment Casting Institute