Tüm Foseco ürünleri dökümde daha verimli ve daha ekonomik döküm parçaları elde etme yollarını bulma ihtiyacından doğmuştur ve tüm dünyadaki dökümhaneler ile yakın işbirliğinin sonucudur. Bu demektir, döküm proseslerini analiz etmeyi, yeni çözümler önermeyi ve ardından gerekli ürünleri ve uygulama uzmanlığını sağlamayı içerir. Bu çalışma, müşterilerimize benzersiz bir ürün portföyü sağlıyor ve döküm sektöründe eşitsiz olarak kabul ediliyor. Bizim yaklaşımımız, dökümhane üzerinde en çok önem verdiği yakın kişisel ilişkiler üzerine kurulmuştur. Bizim amacımız basit: biz işimizde en kapsamlı ve yenilikçi ürün ve hizmet portföyünü geliştirdik: Bu yenilikçi gelişmelerden müşterilerimizin gerçek ekonomik değer kazanmasını istiyoruz. Bunlar bizim en yenilikçi gelişmelerimiz.

HOLLOTEX Shroud

Product

Büyük çelik dökümlerde türbülans kontrolü ve filtrasyonu

FEEDEX K VAK besleyicileri

Product

Katlanabilir metal kapaklı spot besleyici teknolojisinin daha da geliştirilmesi ile üretmiş olduğu yeni spot besleyici kavramı.

INSURAL Ocak Astar Sistemleri

Product

Alüminyum dökümhanelerdeki dozajlama ve alçak basınçlı fırınlar için yeni izolasyon astar sistemleri.

ENERTEK ZnO Potaları

Product

Foseco, indirekt proses veya "Fransız" yöntemiyle çinko oksit üretimi için özel olarak geliştirilmiş, ısıl verimliliği yüksek olan potalar sunmaktadır.

Akıllı Boya Hazırlama Ünitesi

Product

Akıllı Boya Hazırlama Ünitesi (ICU), doğru kıvamın korunmasını ve optimum uygulama için gereken özelliklerin elde edilmesini sağlamak için refrakter boyaların otomasyon olarak seyreltilmesini ölçme ve kontrol etme işlemini gerçekleştirir. 

FEEDEX SCK Besleyicileri

Product

FEEDEX SCK Besleyicileri modüler bir tasarıma dayanan yeni bir gelişmedir ve bu da seçilen bileşenlerin kombinasyonuyla çok çeşitli besleyici şekilleri ve boyutlarının oluşturulmasını mümkün kılmaktadır.

ACTICOTE CG Boya Serisi

Product

Santrifüj döküm yöntemi ile silindir gömleği üretimi için Foseco nun yenilikçi ACTICOTE CG boya serisi.

TRIAD Z-189 refrakter malzemeleri

Product

Foseco’nun Kupol ocağı ergitmesinde monolitik Refrakterlerdeki genişleyen ürün grubuna en son eklenen ürünüdür.

SPUNCOTE SP Maça Boyaları

Product

Santrifüj döküm yöntemi ile silindir gömleği üretimi için Foseco nun yenilikçi SPUNCOTE SP boya serisi.

SMARTT Gaz Giderme

Product

Alüminyum alaşımlarının döner gaz gidermesi için Foseco nun yenilikçi süreç kontrolü.