You are viewing solutions for region: Turkey
Geri
Git

ENERTEK ZnO ısıl verimliliği yüksek olan potalar, indirekt proses veya "Fransız" proses yoluyla Çinko Oksit üretiminde enerji tüketimini optimize etmek için özel olarak geliştirilmiştir.

Günümüzde ve gelecekte endüstri için enerji tüketimi ve ilgili sera gazı üretimi son derece önemli endişeler iken tüketilen enerji ve üretim oranı hem üretim sürecinin karlılığı üzerinde önemli bir girdi oluşturmaktadır.

Potanın ısıl iletkenliğini arttırarak hem de enerji tüketimini azaltabilir ve verimliliği artırabilir ve ergime süresini önemli ölçüde azaltarak ve üretimin verimliliği artarak üreticiye böylece önemli avantajlar sağlanır.

Rekabetçi potalar üzerindeki performans farkları ilgili kalite ve uygulamaya göre değişiklik gösterecek ancak bu alanda% 30'dan fazla tasarruf elde edilmiştir.

Başlıca Kazanımlar

Isıl Verimliliği 

  • Daha düşük enerji maliyeti
  • Daha kısa üretim döngülerinden işçilik tasarrufu
  • Azaltılmış CO2 emisyonları

Artan Verimlilik

  • Sermaye yatırımları olmadan artan üretim kapasitesi
  • ZnO'nun ton bazına azaltılmış enerji ve işçilik maliyetleri
  • Daha yüksek satış ve karlılık

ENERTEK ZnO potaları standart şekil ve boylarda/ebatlarda mevcuttur ve mevcut olan ocaklarda herhangi bir değişiklik yapılmadan uygulanabilir. ENERTEK ZnO Çinko Oksit ve Çinko Tozu üretim uygulamaları ve özellikle gaz ocaklar için uygundur

YENİ ÜRÜN - ENERTEK ZnO

Daha fazla bilgi öğrenmek ister misiniz?

Tel.: +90 (0) 262 677 10 50
Fax: +90 (0) 262 677 10 60

EMail: foseco.turkiye@foseco.com

Sıkça sorulan sorulan sorular için buraya